cze - 26 - 2017

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu erotycznym spowodowany zmianami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd okolic płciowych – ginekologia plastyczna ma dla wiele opcji, które w szybki sposób usuną te bolączki i znacząco poprawią komfort życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser jest używany również w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły planowanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest bardzo krótki, a brak komfortu z tym związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – przywraca normalne funkcjonowanie naszego narządu.

Efektem może być polepszenie jakości funkcjonowania jak również psychicznej stabilności, a także pewności siebie.

Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz poprawić estetykę warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje bolączki, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Comments are closed.