kwi - 11 - 2016

Odkryj uroki Tajlandii

Na Ziemi można zobaczyć niesamowicie wiele niesamowitych miejsc. Trudno w takim razie w niedługim artykule opisać najładniejsze atrakcje, bo to coś nierealnego. I dlatego może skupmy się bardziej na odkryciu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu zwłaszcza mocno się spodoba ten egzotyczny kierunek? Cóż, pewnie ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez biur podróży muszą pamiętać, że Tajlandia to stosunkowo prosta destynacja turystyczna.
Zapewne są prostsze państwa, przykładowo Włochy, ale jeżeli w rachubę wchodzi III świat, Tajlandia jest chyba najwspanialszym kierunkiem. Tanio, przyjemnie, a na dodatek można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod samodzielnych podróżników.
Wspaniały jest Bangkok, a więc stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Głównie dzięki chińskim turystom. Niesamowita jest również wyspa Phuket – to chyba prawdziwy raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, chociaż pewnie faceci poszukujących taniego seksu będą wniebowzięci.
źródło: http://usmiechtarnowa.pl, http://digikey.net.pl, http://avans.org.pl, www.wypadekholandia.pl

Comments are closed.