cze - 7 - 2017

W jaki sposób działa hurtownia medyczna

Hurtownia medyczna to miejsce, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od małych działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po szpitale, może zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, które używane muszą być w codziennej interakcji z  osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Kupującym dla produktów oferowanych przez sklepy medyczne są zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również weterynarze. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspiera w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z wielu różnych specjalności, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga także diagnostykę medyczną, oferując szeroką ilość różnorodnych materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również bobixy.

Z kolei materiały i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to ponad osiem tysięcy produktów skierowanych do dentystów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych producentów, do których należy między innymi: Melag, Polydentia, Voco. W ofercie są także produkty polskie, twórcy takich produktów np. Zhermapol lub Chema.
Oferowane towary jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty i cementy; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj krótki zarys asortymentu hurtowni materiałów medycznych to jedynie wycinek tego, co można znaleźć zarówno w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Sprawdź
 Cezal

Comments are closed.